Alfa Szkolenia

Działamy od 1992

Kurs kierowcy wózków Kurs pilarza-drwala Kurs spawacza

Opinie

Wózeczki - szkolenie

• Mirosław napisał(a):
    • 2017-04-03 01:10:59
    • Witam,
      zdecydowałem się na komplet uprawnień za jednym podejściem - 4 dni nAauki. Na oko - mało trochę.... ale...

Nie chciało nam się wierzyć, że czwartego dnia będziemy mieli dość - ale tak było. Intensywne jazdy, ćwiczenia na różnych wózkach - od zwykłej czołówki po teleskopówkę - dzień wypełniony na maxa na placu. Po południu teoria - konkretnie, bez lania wody - wszystko co potrzebne do egzaminu UDT. Wieczorem w pokoju przy jakimś piwie skrypciki i powtarzanie. Ktoś czegoś nie wie - koledzy tłumaczą. Nikt nie jest pewien - następnego dnia instruktor wyjasnia.
      I czwarty dzień... kurs alpinistyczny :)
      Jeździć rzeczywiście mało komu się chciało... no może ładowarką teleskopową - bo jeździ się tym przepięknie. I powtarzanie przepisów, i diagramy....
      No i egzamin.
      I co? I mam uprawnienia :)

Polecam wszystkim - pieniądze dobrze wydane, świetna atmosfera, kadra pomagająca żółtodziobom w każdym momencie. Nie dość że ekstra szkolenie, to jeszcze kilka dni w fantastycznej atmosferze.

Pozdrawiam serdeczne wszystkich
      Mirek z Anglii
    • JAROSŁAW napisał(a):
    • 2017-04-07 22:25:50
    • SZKOLENIE JAK NAJBARDZIEJ UDANE. W CZWARTEK BOLI PEWNA CZĘŚC CIAŁA OD SIEDZENIA NA WÓZKU. MATERIAŁ OBSZERNY, SUPER INSTRUKTORZY. TEORIA I PRAKTYKA NA WYSOKIM POZIOMIE. EGZAMIN NA UDT BEZ ŚCIEMY, TRZEBA SIĘ DOBRZE PRZYGOTOWAĆ I NAPOCIĆ. WARUNKI MIESZKANIOWE DOBRE,GOŁĘBIEWSKI TO NIE JEST ALE....STOŁOWAŁEM SIĘ W BARZE PRZY UL. 11 LISTOPADA, OKOŁO 200 METRÓW OD OŚRODKA. SUPER OBIADY, NA HASŁO ALFA KOMPOCIK GRATIS. SZKOLENIE SUPER, POZNAŁEM NOWYCH WSPANIAŁYCH LUDZI. POLECAM JAK NAJBARDZIEJ.
    • Piotr napisał(a):
    • 2017-04-09 09:32:02
    • Podzielam opinie kolegów, jestem świeżo po zdanym egzaminie UDT na wózki widłowe. Dużo zajęć praktycznych, teorii w sam raz, dobre zakwaterowanie i miła obsługa. Polecam,
      Piotr.
    • mariusz napisał(a):
    • 2017-04-28 16:31:44
    • Dobra szkola dlatego ze nacisk na teorie,nauke praktyczna oraz duzy wybor wozkow,po ukonczeniu kursu dasz sobie rade z kazdym wozkiem oraz obsluga tego pojazdu.mieszkalem na czas trwania kursu w osrodku szkoleniowym alfa warunki dobre.polecam
    • Adrian napisał(a):
    • 2017-04-28 19:41:58
    • Witam Wszystkich. Dziś zakończyłem z sukcesem , mam na myśli egzamin UDT , kurs na wózki jedniowe wszelkiego rodzaju/full wypas/. Przejechałem aż 280 km aby uczyć się własnie w Alfie Jędrzejów z uwagi na bardzo dobrą renome tej szkoły i wysoki poziom szkolenia. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić każdemu kto chce nauczyć się od podstaw lub poszerzyć swoją wiedze w tej dziedzinie. Łatwo nie jest , przyłożyć do nauki się trzeba ale opieka kadry kształcącej , zarówno teoretycznie jak i praktycznie powoduje , iż wszystko wydaje się prostrze i osiągalne dla każdego. Nad wszystkim czuwa anioł... szef ośrodka , człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej i ogromnej wiedzy, a przy tym skromny i przyjazny. BRAWO ALFA...rodzinna atmosfera udziela sie wszystkim kursantom. Dziękuję za miło spędzony czas.
      Adrian/kurs 24-28.04.2017/
    • Gość napisał(a):
    • 2017-04-30 14:58:01
    • Super kurs.
    • Wiktor napisał(a):
    • 2017-08-05 09:24:17
    • Nocleg blisko, dużo jazdy, na teorii to co ważne w przystępnej formie. Godzina jazdy wózkiem, godzina wolna, którą można wykorzystać na obiad, naukę skryptu. Po kursie będziecie wjeżdżać w palety jak motorem w kury! Kurs 24-07-2017r.
    • Gość napisał(a):
    • 2017-09-19 13:10:48
    • Kurs przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze, wiedza teoretyczna i praktyczna przekazana w przystępny sposób, dużo godzin spędzonych na wózku i odpowiednia ilość czasu wolnego między zajęciami. Polecam =)
    • Gość napisał(a):
    • 2018-04-13 15:49:04
    • witam \\\\dzis zakonczylem kurs i egzamin UDT oczywiscie pozytywnie wszystko na najwyzszym poziomie POLECAM TE SZKOLE DOBRZE ZAINWESTOWANE PIENIADZE
    • Gość napisał(a):
    • 2018-04-15 08:10:52
    • Witam robiłem kurs na wózki jezdniowe podstawowe tak jak piszą nieograniczony dostęp do wszystkich rodzajów wózków mało tego kadra szkoląca wyjaśnia wszystkie wątpliwości fantastyczna atmosfera i świetni instruktorzy Gorąco polecam
    • Gość napisał(a):
    • 2018-05-16 00:52:14
    • Rzeczywiście jest j.w wpłacając miałem obawę ,czy to nie naciągacze jakże się myliłem. Jestem zadowolony z kursu wszystko wyjaśnione dużo cwiczeń praktycznych teoria wykładana w przystępny sposób wydane uprawnienia bez \"sciemy\"jak to proponowali w innych szkołach.Mnie zależało, aby się nauczyc i tak było POLECAM
      Daniel

Odpowiedź

• Piszesz jako Gość. Zaloguj się aby pominąć weryfikację CAPTCHA.
Nazwa:
{}
Dostępność:
{}
Termin:
Liczba miejsc:
{}
Wysokość zaliczki:
{}