Alfa Szkolenia

Działamy od 1992

Kurs kierowcy wózków Kurs pilarza-drwala Kurs spawacza

Opinie

wrażenia po kursie

• Gość napisał(a):
    • 2015-04-29 11:30:38
    • Ostatnio byłem na kursie było super.Istruktor bardzo bobry (Mikołaj pozdrawiam) umie przekazać swoją wiedzę i nauczyć.Wcześniej nie miałem zbyt wiele styczności z piłą,teraz tydzień minoł a ja samodzielnie scinam drzewa
    • Gość napisał(a):
    • 2017-04-09 14:42:09
    • WITAM POZDROWIENIA DLA PILARZY Z 20- MARCA 2017 TZW KORNIKÓW SUPER SZKOŁA POLECAM DLA NIEDOWIARKÓW W SIEBIE POZDROWIENIA DLA PANA MIKOŁAJA INSTRUKTORA I CAŁEGO PERSONELU SLE (DAREK ELBLĄG)
    • Gość napisał(a):
    • 2019-09-21 23:00:37
    • Zdecydowanie najlepszy kurs, w jakim kiedykolwiek uczestniczyłem ( a było ich dosyć sporo). Instruktor, pan Sylwester Rayski, objaśnia zgadnienia pracy drwala-pilarza w sposób bardzo przystępny, a przy tym w pełni profesjonalny i kompetentny. Poza tym, jako osoba mega sympatyczny, równy kolo. Musisz dopiero ze skupieniem wysłuchać jego merytorycznych uwag, dotyczących twojej pracy, aby wywnioskować, że właściwie to Cię opierdala, że spieprzyłeś robotę. Bez obawy. Nauczysz się na błędach. Miło i totalnie bez stresu pozwala nauczyć się właściwych technik pracy. Część praktyczna kursu to czysta przyjemność ( i rzecz jasna hektolitry wylanego potu) oraz gwarancja przyswojenia niezbędnych umiejętności zawodowych. Po zakończeniu kursu czuję, że na prawdę czegoś się nauczyłem i mogę śmiało zademonstrować swoje świeżo nabyte umiejętności. Zdecydowanie polecam!
    • Gość napisał(a):
    • 2019-10-09 14:32:06
    • Bardzo miła atmosfera, instruktor super. Ludzie godni polecenia :) Kamil A.
    • Gość napisał(a):
    • 2020-02-24 08:20:43
    • Witam. Pełen profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy i praktyki przez Pana Sylwestra. Super atmosfera. Pozdrawiam Krzysiek z PWiK
    • Gość napisał(a):
    • 2020-02-24 15:36:29
    • Pozdrowienia dla ekipy z 17.02.2020
      Jeśli chodzi o opinię to stwierdzam że Pan Sylwester Rajski świetnie zna się na tym co robi i potrafi swoją wiedzę przekazać dalej. Polecam Alfę jako ośrodek szkolenia pilarz-Drwal atmosfera super jak i całe szefostwo
    • Gość napisał(a):
    • 2020-02-25 09:14:56
    • Pozdrawiam ekipę z 17.02.2020 opinia na temat pilarz-Drwal
    • Gość napisał(a):
    • 2020-02-25 13:19:31
    • Witam jadąc na kurs pilarza drwala miałem mieszane uczucia bo co jeszcze może nauczyć się człowiek który pół życia używał piły motorowe mam już swoje lata i przyjechałem do jędrzejowa raczej z ciekawości niż żeby się jeszcze czegoś nauczyć o zawodzie drwala na miejscu w ośrodku ALFA spotkało mnie bardzo miłe zaskoczenie w postaci bardzo uprzejmego kierownictwa ośrodka A w szczególności naszego instruktora Pana Sylwestra Rayskiego wiele dobrego można o panu Sylwestrze jest to napewno człowiek najbardziej odpowiedni na swoje stanowisko jest człowiekiem bardzo wyrozumiałym nie przeciętnie spokojnym i cierpliwym A zarazem stanowczym potrafiącym dotrzeć do umysłu tak że jego nauka pozostaje w głowie na bardzo długi czas człowiek technicznie na najwyższym poziomie że szczególnym naciskiem na BHP pan Sylwester traktował nas na kursie jednakowo jak rodzinę mimo że jesteśmy w różnym wieku i z różnych stron Polski o jakości kursu świadczą też zdane egzaminy teoretyczny jak i praktyczny nie były łatwe A jednak zdalismy wszyscy na najwyższym poziomie już za pierwszym podejściem pan Sylwester pomógł nam zrozumieć i opanować techniki obalania drzew i zachowania się w lesie o jakich nie mieliśmy pojęcia jeśli ktoś zapytał by o człowieka z tzw jednej bryły to z pewnością polecę Pana Rayskiego oraz kurs przez niego prowadzony jest to prawdziwa przygoda połączona z nauką pozdrawiam wszystkich kursantów z 17.2.2020 A szczególnie naszego instruktora Pana Sylwestra . Zdrowia i wytrwałości Staszek z żarówki
    • Alfa Szkolenia napisał(a):
    • 2020-02-25 13:29:47
    • Dziękujemu bardzo za miłą opinię.

Odpowiedź

• Piszesz jako Gość. Zaloguj się aby pominąć weryfikację CAPTCHA.
Nazwa:
{}
Dostępność:
{}
Termin:
Liczba miejsc:
{}
Wysokość zaliczki:
{}