Pobierz utorrent – mały I funkcjonalny klient sieci Bit Torrent

utorrent
5/5 - (3 votes)

Utorrent to darmowy klient sieci Bit Torrent, którego autorami są Ludvig Strigeus i Serge Paquet. Najważniejszym wyróżnikiem programu, który odróżnia go od konkurencji jest minimalny rozmiar pliku wykonywalnego i brak konieczności instalacji.

Ważne cechy programu utorrent

Najważniejszą funkcją programu utorrent, która ułatwia i przyspiesza proces ściągania plików jest możliwość pobierania plików jednocześnie, tworzenie kolejek pobierania i nadawanie priorytetów poszczególnym plikom. Program umożliwia także rozdzielenie przepustowości łącza internetowego, dlatego plik, który chcemy ściągnąć najszybciej może otrzymać wyższą przepustowość internetową. Pliki o mniejszym priorytecie mogą być pobierane w tym czasie z niższą prędkością.

Program zawiera nieszkodliwe komponenty reklamowe (adware) oraz pomimo zamkniętego kodu nie udowodniono, aby program ten instalował szpiegowskie oprogramowanie lub uruchamiał koparki kryptowalut.

Ponadto uTorrent jest wyposażony w czytnik RSS i przydatną funkcję, która może wyłączyć, zresetować lub zahibernować komputer po zakończeniu pobierania wszystkich plików.

Proces instalacji niepotrzebny

Ściągnij utorrent z naszego serwera, wybierz miejsce docelowe na swoim dysku i kliknij dwukrotnie ikonę utorrent, aby uruchomić program. To takie proste!

Utorrent download – darmowa wyszukiwarka torrentów

Chociaż najnowsze wersje programu utorrent nie są już tak lekkie jak kiedyś, to program ten ciągle zmienia się na lepsze. Program posiada wbudowaną wyszukiwarkę darmowych plików .torrent oraz umożliwia użytkownikom swobodną interakcję ze ściąganymi plikami dzięki wbudowanej przeglądarce multimediów. Jest to gadżet, który pozwoli na szybkie sprawdzenie jakości ściąganych plików, co wielu osobom ułatwi życie i zaoszczędzi czas.

Utorrent pozwala również na ocenę ściąganych plików, streaming danych oraz udostępnianie plików przy pomocy popularnego „drag and drop”.

Dzięki powyższym funkcjom utorrent od 16 lat jest najlepszym klientem sieci Bit Torrent. Warto go używać i polecać znajomym, rodzinie i wszystkim fanom darmowego ściągania plików z sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *