pomysły na prezenty świąteczne
5/5 - (5 votes)

Kalendarz adwentowy 

Kalendarze adwentowe kojarzymy przede wszystkim z czekoladkami, za pomocą których dzieciaki odmierzają czas dzielący je od Bożego Narodzenia. Dorośli niejednokrotnie towarzyszą pociechom w odliczaniu. Jednak cukrowe smakołyki stają się w końcu zbyt banalne. Aromatyczną alternatywą staje się wtedy herbaciany bądź kawowy kalendarz adwentowy. Sklep Cup&You oferuje tego typu kalendarze – świetnie wprowadzające nastrój błogiego wyczekiwania świąt. Zapach i aromat zamknięty w dwudziestu czterech okienkach umili chłodne jesienne wieczory i zagwarantuje chwilę wytchnienia. Można pomyśleć o takim kalendarzu adwentowym jako prezencie dla członka rodziny czy przyjaciela, bądź samego siebie. Jest to upominek wręcz doskonały, gdyż całościowo opakowanie kalendarza prezentuje się bardzo ładnie, a dodatkowo można go powiesić na ścianie lub – w przypadku kompaktowej wersji mini – ustawić na biurku/ półce. 

Kalendarze adwentowe 2021

Cup&You prezentuje kilka propozycji między innymi w wersjach mini, klasycznej  bądź rodzinnej. 

– Kalendarz adwentowy z kawą “Coffee Mood”, w którym znajdziemy 24 saszetki z kawą, każda o innym smaku np. szarlotki lub orzecha laskowego, irish creme. 

– Kalendarz adwentowy z herbatą “Family Tea Time”, w którym znajdują się herbaty o bajecznych nazwach: biały diament, smażone migdały, śliwki w cyanomonie czy mango tango. 

– Duży klasyczny kalendarz adwentowy z kawą i herbatą – propozycja dla niezdecydowanych. Kalendarz zawiera dwanaście torebek herbat i 12 saszetek kawy. 

– Mini kalendarz adwentowy z herbatą, a w nim: pomarańcze z imbirem, mleczna droga, sencha bożonarodzeniowa, jabłkowy szejk.

Cup&You

Stronę sklepu warto odwiedzić nie tylko w celu znalezienia dla siebie idealnego kalendarza adwentowego, ale i po to, by poczytać na ich temat. Można nacieszyć oczy zdjęciami oferty i przy okazji poczytać o historii kalendarzy adwentowych, dowiedzieć się kilku ciekawostek, którymi jak najbardziej można zabłysnąć przy wręczaniu prezentu. 

Herbaciane i kawowe horyzonty tylko czekają, by je poszerzać w tej iście świątecznej formie adwentowego kalendarza. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *